Maleńka Ela

Gdy przywieźliśmy Elusię z Jaworzna jedno uszko jeszcze było klapnięte. Nie minęły dwa dni gdy obydwa czujnie sterczały! Kochane maleństwo. Jest z nami od sierpnia 2015 roku.

Gdy trafił do nas Willi

Ta mała, słodka kluska bez ogonka trafiła do nas pod koniec listopada 2018 roku i od razu podbiła nasze serca. Przyjechał aż z Poznania, był okrąglutki, tłuściutki i niesamowicie przebojowy. Dopasował się do naszej rodziny idealnie 🙂 

W górach z psami

Jastrzębie-Zdrój położone jest blisko Beskidu Śląskiego. Jest tam mnóstwo idealnych tras do pieszych wędrówek z psami, a my chętnie ten fakt wykorzystujemy. 

Nad Morzem Bałtyckim

Na wakacje w 2019 roku wybraliśmy się z Willowem. Nad naszym pięknym morzem, w niewielkiej miejscowości Białogóra, znajduje się wspaniała plaża dla psów! Polecamy to miejsce wszystkim psiarzom 😀 Niestety Ela nie jest fanką jazdy samochodem, więc postaraliśmy się, aby też przyjemnie spędziła ten czas- na wsi.

Szaleństwa na wsi

Najlepsze miejsce na ziemi- można szaleć całymi dniami, biegać za piłkami i patykami, szczekać na inne psy za płotem, ptaki i rowerzystów 😉

Miłość od (prawie) pierwszego wejrzenia!

Gdy Jaga trafiła do naszego domu psiaki przyjęły ją dość ostrożnie i nieufnie. Na szczęście dość szybko się do niej przekonały. Willow odnalazł bratnią duszę i najlepszą kumpele do wygłupów i ćwiczeń. 

Logo naszej hodowli