Po dwóch latach przerwy, w roku 2023 planujemy miot corgi pembroke i owczarków australijskich.

Mamy nadzieję w tym roku przywitać na świecie szczenięta po tych trzech wspaniałych dziewczynach. Więcej informacji wkrótce! 

Szczenięta

Psy w naszej hodowli traktujemy jak pełnoprawnych członków rodziny. Jesteśmy małą domową hodowlą, więc szczenięta raczej pojawiają się u nas raz na jakiś czas, a nie są dostępne non stop. Mamy też zasadę, że jedna suczka może w swoim życiu zajść w ciążę maksymalnie trzy/ cztery razy. Szczenięta od początku mają kontakt z innymi ludźmi i zwierzętami, poznają różne dźwięki, zapachy, materiały po których chodzą, dzięki czemu są dobrze socjalizowane.

Maluchy trafią jedynie do osób, które zyskają nasze zaufanie i będziemy mieć pewność, że u nowych właścicieli będą szczęśliwe, kochane i zadbane. Szukamy dla nich dobrych, odpowiedzialnych domków. Nie sprzedajemy psów do kojców. Jeśli interesuje Was mały Pampuch- napiszcie coś o sobie, jakie są wasze oczekiwania i doświadczenie z psami.

Rezerwację szczeniąt prowadzimy dopiero gdy się urodzą i skończą dwa- trzy tygodnie, będą zdrowe i silne. Nie uznajemy zasady „kto pierwszy ten lepszy”. Zarezerwować konkretnego maluszka będzie można dopiero gdy będą miały 6-7 tygodni, zaczną kształtować się ich charakterki, wygląd i będziemy mogli doradzić, który piesek będzie najlepiej pasował do danej rodziny.

Szczenięta nasz dom opuszczą dopiero po dwukrotnym odrobaczeniu, zaszczepieniu stosownie do wieku i zaczipowaniu oraz po przeglądzie miotu w ZKwP.

Miot A

Pierwszy miot w naszej hodowli!
Miot A- Arnold (w dniu urodzin ważył całe 381g- spora klucha) i Alfreda (też niezłe 340g), urodzone 2.10.2018r., piesek i suczka, rude z białym, ogoniaste.

Rodzice tych pampuchów to:

Matka: Casablanca Knoflik aka Ela

Ojciec: Ch.Pl. FIORD Lisie Pysie aka Rocky

Maluchy trafiły do nowych, kochających domów.

Miot B

Drugi miot, więc zgodnie z alfabetem litera B 🙂
Po dwójce z pierwszego miotu zostaliśmy mocno zaskoczeni potężną dziewiątką!
Maluszki urodzone 5.10.2019r., pięć suczek i cztery pieski. Wszystkie szczenięta ogoniaste, wszystkie o umaszczeniu rudym z białym.
Suczki: Bromba, Bonawentura, Bazinga, Bimba, Bavmorda
Pieski: Barney, Baltazar, Benedykt, Bonifacy

Matka: Casablanca Knoflik aka Ela
Ojciec: Andvol Yudashkin aka Rupert
M.Ch. Polski
Ch. Polski
Ch. Rosji
Ch. Litwy
Ch. Białorusi
Ch. Rumunii
Ch. Mołdawii
Ch. Czarnogóry
Ch. Kosowa
Interchampion 

Miot C

To trzeci i ostatni miot naszej Eli. Królewna przechodzi teraz na zasłużoną emeryturę hodowlaną.

Tym razem mamy jedynaczkę, suczkę- Celinkę, urodzoną 9.02.2021r. Mała ma długi ogon, umaszczenie rude z białym i niesamowity temperament.

Mama: Casablanca Knoflik aka Ela,
Tata: Andvol Yudashkin aka Rupert
M.Ch. Polski
Ch. Polski
Ch. Rosji
Ch. Litwy
Ch. Białorusi
Ch. Rumunii
Ch. Mołdawii