Po dwóch latach przerwy, w roku 2023 spodziewamy się miotu szczeniąt welsh corgi pembroke. Więcej informacji wkrótce!

Szczenięta

Psy w naszej hodowli traktujemy jak pełnoprawnych członków rodziny. Jesteśmy małą domową hodowlą, więc szczenięta raczej pojawiają się u nas raz na jakiś czas, a nie są dostępne non stop. Mamy też zasadę, że jedna suczka może w swoim życiu zajść w ciążę maksymalnie trzy/ cztery razy, w zależności od jej indywidualnych predyspozycji. Szczenięta od początku mają kontakt z innymi ludźmi, dziećmi i zwierzętami, poznają różne dźwięki, zapachy, powierzchnie i materiały po których chodzą. Staramy się dużo czasu i pracy poświęcić ich dobrej socjalizacji. 

Maluchy trafią jedynie do osób, które zyskają nasze zaufanie i będziemy mieć pewność, że u nowych właścicieli będą szczęśliwe, kochane i zadbane. Szukamy dla nich dobrych, odpowiedzialnych domków. Nie sprzedajemy psów do kojców ani innych stowarzyszeń. 

Jeśli interesuje Was mały Pampuch- napiszcie coś o sobie, jakie są wasze oczekiwania i doświadczenie z psami. Będziemy chcieli Was poznać!

Rezerwację szczeniąt prowadzimy dopiero gdy się urodzą i skończą dwa- trzy tygodnie, będą zdrowe i silne. Nie uznajemy zasady „kto pierwszy ten lepszy”. Każdemu będziemy starali się doradzić, który maluch będzie najlepiej pasował do danej rodziny. Z rezerwacją konkretnego maluszka najlepiej więc jest poczekać, aż skończą 5-6 tygodni, zaczną kształtować się ich charakterki, predyspozycje czy wygląd.

Szczenięta nasz dom opuszczą dopiero po dwukrotnym odrobaczeniu, zaszczepieniu stosownie do wieku i zaczipowaniu oraz po przeglądzie miotu w ZKwP.

Welsh Corgi Pembroke

Miot A – ur. 2.10.2018r. Ela & Rocky

Miot B – ur. 5.10.2019r. Ela & Rupert

Miot C – ur. 9.02.2021r. Ela & Rupert

Miot S – ur. 27.10.2023r. Tove & Karolek

Owczarek Australijski